29 травня 2019 року у нашій школі відбувся театралізований дебют учінв 4-А класу. Діти підготували подарунок для вчителів і батьків та показали виставу “Попелюшка на новий лад”. Костюмоване дійство було сповнене гумору, теплих слів, запальних танців і модних пісень, але найголовніше – свято було сповнене любові – до батьків, однокласників, вчителів та до школи.

По завершенню вистави дітей привітали класний керівник Яна Володимирівна Крисіна, директор школи Тамара Михайлівна Крик та вчителі. Учням вручили символічні сертифікати про закінчення початкової школи та грамоти і дипломи за успіхи у навчанні. Родзинкою свята став символічний акт передачі дітей від педагога початкової школи до класного керівника, яка з наступного року візьме під своє крило креативних і непосидючих учнів класу А.

Тож побажаємо маленьким випускникам залишатись завжди допитливими і веселими, кмітливими і добрими!