31 травня 2019 року шкільне подвір’я майоріло від яскравих луків, щирих посмішок і запашних квітів, адже сьогодні завершився ще один шкільний навчальний рік. Для когось він був першим у школі, для когось – останнім. Комусь він приніс нові творчі і навчальні досягнення, комусь – спортивні перемоги, комусь подарував нових друзів, а комусь – щире кохання. Для кожного із присутніх – батьків, вчителів, учнів – цей рік був особливим і неповторним, таким, який більше не повториться і залишиться у пам’яті.

Тож бажаємо усім учасникам освітнього процесу гарного сонячного літа, теплоти в душі і за вікном, цікавих подорожей і нових відкриттів.

Окремо хочемо побажати успіху нашим випускникам – учням 9-х і 11 класів: вдало скласти ДПА і ЗНО, комусь повернутись за шкільну парту у ролі десятикласників, іншим – вступити до навчальнх закладів, про які мріяли і отримати гідну професію, що дозволить реалізувати весь творчий і розумовий потенціал. Батькам учнів бажаємо терпіння і наснаги у допомозі своїм дітям. Вчителям бажаємо гарного відпочинку, віднровлення сил і нового поштовху до чергового навчального року!

З канікулами усіх! ☺