З 17 по 19 травня 2019 року учні 5-а і 8-б класів, члени туристичного гуртка взяли участь у 52-му туристсько-краєзнавчому зльоті учнів закладів освіти міста Києва, який був присвячений Дню Європи в Україні на базі ДП “Мобільний рятувальний центр ДСНС України у смт. Козин Обухівського району Києвської області”. Керівником команди виступил мама учнів-туристів Дениса і Аліни Лаптєвих Тамара В’ячеславіна, яка усі дні супроводжувала дітей на маршруті та була для них справжньою опорою і ідейним натхненником. Тренером команди був керівник туристичного гуртка Яремчук Сергій Володимирович, який супроводжував юних туристів на всіх етапах змагань.

Діти отримали почесне перше місце на етапі “Пошук скарбів”.

Додому юні туристи повернулись радісні, загорівші і повні бажань до нових походів.