15 травня у школі №91 розпочалося з сімейних обіймів, ранкових батьківських поцілунків, яскравої фотосесії та знайомства з Абеткою вічних цінностей, яка має стати трампліном до щастя дітей, вчителів та батьків.

Під час ранкової зустрічі учням першого класу НУШ та їхнім батькам і вчителям було запропоновано попрацювати з Абеткою вічних цінностей та обрати одну – найголовнішу цінність для кожної вікової групи. За результатами роботи з картками діти обрали слово “ЖИТТЯ”, батьки першокласників – слово “ЛЮБОВ”, вчителі початкових класів – слово “МИР”. Саме ці три слова стали ціннісними орієнтирами для учасників гри і саме ці три слова є необхідною базою для існування щасливої родини і міцної процвітаючої країни.

Учні середньої та старшої школи зранку та протягом дня будуть виготовляти символічне дерево сім’ї, яке поєднає в собі кожну класну родину і кожен клас як частинку шкільної дружньої сім’ї.

А приємним бонусом стала аматорська фотозона, де діти разом з батьками робили ранкові фото та селфі, які подарували гарний настрій усім учасникам.

Адже саме щаслива усміхнена родина є запорукою міцної успішної України.