11 травня 2019 року у актовій залі 91-ї школи відбулася звітно-виборна конференція учнівського смоврядування “Міст – М”. Учнівські лідери під керівництвом президента школи Гетманчука Ярослава звітували за річну роботу. Президент, віце-президент і шкільні міністри відзначили сильні і слабкі сторони роботи команди, наголосили на важливості співпраці кожного класу між собою та активного діалогу з педагогами. Приємно було чути у виступах лідерів не лише позитивні моменти у їх діялності, але й визнання прорахунків і недоопрацювань.

По завершенню звітуваннчя було проведен вибори нового учнівського активу. Після чого лічильна комісія взяла протоколи до роботи.

13 травня 2019 року лічильна комісія оголосила результати виборів, після чого новообрані міністри школи обрали президента, віце-президента та розділили міністерські портфелі. Новообраним президентом школи стала Андрійчук Каріна (учениця 9-Б класу), віце-презентом – Сахаров Нікіта, Міністерство внутрішніх справ – Клочко Стефан, Міністерство соціального захисту – Капля-Саргсян Ангеліна, Міністерство охорони природи – Печальнов Віктор, Міністерство інформації – Петрасюк Діана, Міністерство охорони здоров’я – Верхолаз Артем, Міністерство культури – Єгреші Ліза, Міністерство освіти і науки – Примакова Надя і Шевченко Діма.

Бажаємо новій команді впевненості, твочості і дружної співпраці з усіма учасниками освітнього процесу школи і міста.