Під час весняних канікул  учні 6-Б, 9-Б, 10 класів разом із класними керівниками Шинкаренко Людмилою Василівною та Атаєвою Іриною Анатоліївною побували на екскурсії в місті Ковелі та Луцьку.

Подорож розпочалася з урочища Нечімного. Школярі повторили шлях, яким Леся Українка вирушила у подорож до таємничого урочища разом із матір’ю, братом Михайлом і сестрою Ольгою. «Їхали ми весь час лісом, переїздили кілька великих лісових бродів, переїздили через село Білінь, де жила наша співуча приятелька «Білінка», – згадує про цю мандрівку сестра поетеси Ольга Косач-Кривинюк. – Побули ми трохи в Скулині, а потім з своєю господинею пішли до лісу, туди, куди її свояк дядько Лев вибрався на літо. То було урочище Нечімле з великим лісовим бездонним, як говорили тамтешні люди, озером». А нас привітно зустрів музей «Лісової пісні».

Другою зупинкою було село Колодяжне Ковельського району, в якому відвідали літературно – меморіальний музей –садибу  Лесі Українки. Побували в будинку, де жила Леся Українка, та у будинку, де проживали її батьки. Учні почули розповідь  про нелегке життя української поетеси.

Наступною зупинкою став замок Любарта у місті Луцьк. Екскурсовод розповіла про історію створення цього замку, про його засновників. Учні побували у в’їзній вежі, у єдиному в Україні музеї дзвонів при замку та спустилися до підземення.

Незабутні враження залишаться від романтичної прогулянки древнім містом Луческом.

Сприятлива сонячна погода дала можливість насолодитися гарним мальовничим пейзажем. Море позитивних емоцій, яскравих фотографій та веселих спогадів залишаться в пам`яті учнів.