На минулому тижні відбувся регіональний етап Всеукраїнського конкурсу есе «Моя майбутня професія:планування і розвиток». Школу у ньому представляли учениці 10 класу Багрій Вероніка та Вережак Віталіна, які своїми творами запалили серця журі і отримали заслужене перше місце! Адже дівчата уже сьогодні знають, ким вони хочуть бути в майбутньому і вміють чітко і гарно описати його. Так, Вероніка мріє стати журналістом, а Віталіна бачить себе мультиплікатором.

Дівчата після проходження відбіркового туру побували на семінарі-брифінгу, де мали можливість поспілкуватись людьми, чиї професії найчастіше згадувались у конкурсних роботах. Тут було багато цікавої інформації, яскравих людей і переконливих спікерів. Діти виконували практичні завдання, спілкувались за кавою-брейк і у фіналі, отримали сертифікати.