14 лютого 2019 року на День святого Валентина для учнів старшої школи було проведено святковий захід “Вона чи Він ”. Конкурсно-розважальна програма мала визначити, хто найнайнайкращий у 91-й школі – дівчата чи хлопці.

Старшокласників представляли дві команди “Найкрасивіші (дівчата)” і “Найсильніші (хлопці)”, які змагались між собою в ерудованості, обізнаності, спритності, а також танцях, театральній майстерності, і звичайно, родзинкою заходу був обмін ролями, де хлопці спробували себе в ролі поварів (порадували гостей і журі варениками власної виліпки), а дівчата показали як вправно вони можуть забивати цвяхи.

Ведучими нашого шоу були 9-класниця Каріна та 11-класник Олег, які своїми діалогами запалювали зал. Між конкурсами гостей свята радували концертні номери учнів.

По завершенню свята діти мали можливість потанцювати на шкільній дискотеці.