05 лютого 2019 року учні 7-Б класу разом із класним керівникомСвітланою Василівною

Шевченко і вчителем історії Ганною Василівною Петрик відвідали фотовиставку присвячену 30-й річниці виводу військ з Республіки Афганістан та до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, що відбулася у колонній залі Київської міської ради.

Діти разом з педагогами мали змогу послухати Національний президентський оркестр, вокально-інструментальний ансамбль Головного управління розвідки МОУ, народних артистів України володимира Засухіна, Інеш Кадирову, барда-виконавця авторської пісні Леоніда Мухіна та інших почесних гостей і виступаючих, і, найголовніше, на чорно-білих фотокадрах побачити моменти віськових дій і повернення до мирного життя.

Емоціями від побачених фото діти ділились один з одним, з вчителями і батьками, обговорювали на уроках історії та класних годинах. Висновком стала теза, що головним на Землі є мир у своїй країні і у світі.