24 січня учні 8-х класів відвідали  Музей мистецтв, що носить імена видатних українських меценатів – Богдана і Варвари Ханенко (Київський музей Західного і Східного мистецтва). Центром музейного зібрання є колекція витворів мистецтва країн Західної Європи. У експозиції представлені всі періоди – середньовічне мистецтво, Ренесанс, бароко, рококо, класицизм. Перлинами колекції є єдині в Україні твори Дієго Веласкеса («Портрет інфанти Маргарити»), Джентіле Белліні («Портрет патриція»), «Мадонна з немовлям» Джованні Белліні – брата попереднього, та картина під такою ж назвою, що належить іншому італійцю – П’єро Перуджино. Є у музеї і легендарні графічні серії Гойі – «Лиха війни» та «Капрічос». Пишається музей і творами Х. де Сурбарана, А. Ман’яско, Ф. Гварді, П. Рубенса, Пітера Брейгеля Молодшого, Я. Йорданса, Д. Тенірса, Д. Халса, Ф. Буше, Жака-Луї Давида.  Учні із зацікавленістю роздивлялись експонати музею, скориставшись можливістю на власні очі побачити картини, репродукції та опис  яких представлені в підручниках історії, мистецтва та зарубіжної літератури. Багатьох восьмикласників цікавило питання, чи справжні картини представлені в експозиціях музею, чи копії. На наступному уроці  мистецтва тривало жваве обговорення побаченого. І головне побажання – продовжити музейні уроки та наступного разу відвідати Національний музей «Київська картинна галерея»