18 грудня 2018 року на базі навчального закладу відбувся районний семінар-практикум “Методика використання сучасних освітньо-інформаційних технологій в умовах реалізації нового Державного стандарту загальної початкової освіти”, на якому вчителі початкових класів школи 91 ділилися досвідом з колегами державних та приватних навчальних закладів  Шевченківського, Дарницького, Святошинського, Деснянського районів міста Києва.

Учасників, запрошених та гостей зранку зустрічали директор школи та заступники з навчально-виховної роботи. Традиційна для таких заходів реєстрація була замінена на “Ранкове коло”, де всі присутні могли відчути себе школярами НУШ на вранішній зустрічі. Під час “Ранкового кола” учасники семінару познайомилися між собою, обмінялися сподіваннями від заходу та, навіть, отримали передбачення на наступний рік.

На другому уроці відбулася практична презентація досвіду роботи вчителів початкових класів з використанням освітньо-інтерактивних технологій.

Досвідом роботи у Новій українській школі ділились: Нефьодова Олександра Сергіївна (спеціаліст ІІ категорії, вчитель 1-А класу) та Кулик Марина Олександрівна (спеціаліст І категорії, вчитель 1-Б класу), які у своїх класах провели урок математики з  теми “Удосконалення навичок обчислення в межах 10. складання та розв’язування задач”.

Також досвідом ділились вчителі 2-Б та 4-Б класів.

Ковтяга Любов Володимирівна (спеціаліст ІІ категорії, вчитель 2-Б класу) провела урок математики з теми “Вправи і задачі на засвоєння таблиці множення числа 2. Обчислення виразів на дві дії різних ступенів”.

Колесник Валентина Михайлівна (спеціаліст вищої категорії, вчитель 4-Б класу) провела урок інформатики “Середовище графічного редактора Scratch. Створення анімації”.

По закінченню відкритих уроків учасники семінару мали можливість обмінятись враженнями та поділитись ідеями за чашкою чаю і продовжити семінар-практикум у актовій залі, де з доповідями та презентаціями виступили директор школи Крик Тамара Михайлівна, заступник директора з НВР Шеметилло Вікторія Олександрівна, методист РНМЦ Мурзіна Світлана Василівна. Також присутнім показали фільми про життя першокласників НУШ та свято 100 днів у школі, яке традиційно проводять для першокласників.

Після закінчення виступів відбулося підведення підсумків та гості школи мали можливість відвідати благодійний Різдвяний ярмарок, який проводився того ж дня.