23-24 листопада учні та педагоги школи згадали усіх тих, хто загинув від великого Голодомору 1932-1933 років, а також штучних голодів 1921-1923 і 1946-1947 років в Україні. У холі навчального закладу була розміщена експозиція, яка складалась зі спогадів людей, які пережили Голодомор, із 10 маловідомих фактів про Голодомор за матеріалами ВВС і дитячих малюнків «Три колоски ціною життя…». Віце-президент школи Андрійчук Каріна запалила символічну Свічку памʼяті, а учні і їх батьки мали змогу ознайомитися з трагічною сторінкою вітчизняної історії.

24 листопада, в останню суботу місяця, традиційно по всій країні згадуютьжертв Голодомору, адже пам’ять про такі злочини повинна жити в серцях людей,щоб не допустити повторення.