НАКАЗ

26.10. 2018 р.                                                                                                                          №

Про підготовку засідання педагогічної

ради 01.11.2018 р. “Професійні та особисті

якості вчителя нової формації у контексті

освітньої реформи в Україні”

З метою організованого та якісного проведення педагогічної ради  01.11.2018 р.

Н А К А З У Ю:

1. Провести засідання педагогічної ради 1 листопада 2018 року о 10.30 в каб.301.
  2. Відповідальним за організацію та проведення педради призначити заступника директора з навчально-виховної роботи Горловську А.Г.
  3. Створити творчу групи вчителів, затвердити у такому складі: Кулик М.О. – вчитель 1-Б класу, Мазорчук І.Л. – вчитель інформатики та математики, Шинкаренко Л.В. -завідувач МО суспільно-гуматітарних дисциплін, Рашковська І.В. – психолог, Зимовський Д.С. – соціальний педагог.

Відповідальному за педраду:

• 10.2018 провести засідання творчої групи, окреслити коло питань для обговорення на педраді;
  • розробити разом з методичною радою школи до 29.10.2018 р. робочий план підготовки педради;
  • до 30.10.2018 р. підготувати проект рішення.
  1. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Горловську А.Г.

Директор школи                                                         Т.Крик