Нещодавно учні СШ №91 здійснили подорож до міста Черкаси та відвідали самий великий буддійський храм в Європі “Білий лотос”. Храм Білий Лотос – воїнський храм давньолаоської школи Кунг-Фу – «Ша-Фут-Фань», що означає «Клан п’яти бойових котів» *. Його прообразом є знаменитий буддистський храм у Лаосі. За легендою, під час закладання фундаменту Храму в Черкасах був знайдений древній камінь, на якому зображений Будда в масці воїна.
Під час нашої автобусної екскурсії учні побували на березі Дніпра, на розломі земної кори між річкою і численними пагорбами, де і розташований унікальний храм «Білий Лотос». Це місце, де діє потужне торсійне поле – вихор енергії, що обертається тільки за годинниковою стрілкою навколо енергетичного стовпа, який виходить із землі прямо в космос. Сам буддійський Храм є найпотужнішим акумулятором Сили і благодатно впливає на людей, які його відвідують.