17 жовтня 2018 року учні 4-А класу разом зі своєю першою вчителькою Яною Володимирівною відвідали одну з найстаріших  університетських обсерваторій в Україні – Астрономічну обсерваторію Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Школярі мали змогу ознайомитися з приміщенням обсерваторії, основними віхами її історичного розвитку, іменами видатних вчених, які працювали в стінах закладу і спостерігали за небесними світилами. Особливо цікавим та пізнавальним для юних дослідників було практичне ознайомлення з оптичною технікою і спостереження в реальному часі за зірками і планетами. Діти, зокрема, побачили у збільшеному вигляді планету Венеру та Місяць.

Завдяки навчальній екскурсії четвертокласники змогли узагальнити знання з природознавства і стати ближчими до зірок.