У навчальному закладі діє 6 гуртків спортивного та творчого спрямування, а саме:

 Театральна студія “Шанс”, образотворчий гурток “Мальви”, мовний гурток “Говоримо англійською”, хореографічна студія “Асорті”,  спортивні “Юні олімпійці” та “Степбокс”.

Гурток «Шанс»(театральна студія)

Керівник   Шинкаренко Л.В.

  середа       1600– 1830   (10-А  клас)

п’ятниця 1530– 1730  (10-А  клас)

Місце проведення  :        Каб. № 305, (середа, пятниця),

Гурток «Мальви» (образотворче мистецтво)

Керівник   Філіпченко Н.С.

четвер        1400 – 1530    / молодша група,1-2 класи

                    1530 – 1700   /  середня   група 3,4 класи

                    1700 – 1830   /  старша  група 5, 6, 7, 8 класи    

Місце проведення :  Окреме приміщення

Гурток танцювальний «Хореографічна студія «Асорті»

Керівник   Фондера М.Б.

понеділок          1400 – 1530    / молодша група,1-2 класи

                           1530 – 1700   /  старша  група 3,4,5,6 класи

 середа             1400 – 1530    / молодша група,1-2 класи

                         1530 – 1700   /  середня  група 3,4,5,6 класи

п’ятниця 1400 – 1530    / молодша група, 1-2  класи

                        1530 – 1700   /  середня  група 3,4,5,6 класи

Місце проведення  :         Малий спортивний зал

Гурток плавання «Майбутні олімпійці»

Керівник   Лобас Н.Г.

вівторок       1415 – 1645   / І група – басейн 1-2 класи

                       1645 – 1845  / ІІ група  ОФП 3-4  класи

четвер        1415 – 1645   / ІІ група – басейн 3-4 класи

                      1645 – 1845  / І група  ОФП 1-2  класи

Місце проведення  :         Спорткомплекс НПУ ім.М.П.Драгоманова

Гурток «Степбокс»

Керівник    Матвієнко М.І.

вівторок   1740 – 1910  /    1 група

                      1910 – 2040 /     2 група

четвер       1740 – 1910  /    1 група

                     1910 – 2040 /     2 група

субота         1000 – 1130  /    1 група

                     1130 – 1300 /     2 група

Місце проведення  :         Спортивний зал

Гурток «Говоримо англійською»

Керівник    Гопкало О.І.

Понеділок          1320 – 1410    / молодша група,2 класи

                           1430 – 1520   /  середня  група 5 класи

                          15.30 – 1620 /  старша  група 6-7 класи

                         16.40 – 17.30/ молодша група,2 класи

Вівторок       15.30 – 17.45 /старша  група 5-7 класи

Середа             1400 – 1530    / молодша група,1-2 класи

                         1530 – 1700   /  середня  група 3,4,5,6 класи

Четвер           15.30 – 17.45 /старша  група 5-7 класи

П’ятниця 1400 – 1530    / молодша група, 1-2  класи

                        1530 – 1700   /  середня  група 3,4,5,6 класи

                        18.00-20.30 Вечір англійського кіно з обговоренням /

Місце проведення :  Окреме приміщення