04 вересня 2018 року у навчальному закладі у рамках вшанування 100-річчя з дня народження визначного педагога, теоретика і практика вітчизняної педагогіки Василя Олександровича Сухомлинського відбувся урок, присвячений вивченню його життєвого та творчого шляху і обговорення найвідоміших творів українського педагога.

Учням 8-Б класу про постать Василя Олександровича розповіла шкільний бібліотекар Ярош Наталя Петрівна. Дітям було продемонстровано портрет педагога та його праці, які є у шкільному фонді бібліотеки. Після ознайомлення з життям Василя Олександровича, діти зачитали його оповідання і провели обговорення про актуальність описаних тем у реаліях ХХІ століття, адже зі знання свого минулого і своїх героїв відбувається формування справжніх патріотів та свідомих громадян своєї держави.