18 травня 2018 року в актовій залі відбулось вже традиційне для нашого навчального закладу свято – «Гордість і надія 91-ї школи», яке проходило під девізом «Тандем батьків та вчителів плекає юності талант»!
Травневе підведення підсумків навчального року, шанування спортсменів і талантів серед учасників освітнього процесу, а також піднесений святковий настрій для учнів, їх батьків та вчителів стало гарною традицією в стінах школи. Адже саме на таких «трьох китах» стоїть сьогоднішня традиційна та майбутня Нова українська школа. В основі педагогіки партнерства лежить спілкування, взаємодія та співпраця між учителем, учнем і батьками.
А що ж може бути кращим, ніж причетність батьків до нагородження та вітання найрозумніших, найстаранніших, найталановитіших та найкращих учнів, якими є їхні діти?
Для відзначення номінантів запрошено Голову батьківської ради школи Ярцеву Анну Костянтинівну, маму учня 8-Б класу Ярцева Вови та батьків, які мають відношення до різних професійних спрямувань.
Номінантів природничих наук нагороджував Прудніков Володимир Михайлович, кандидат біологічних наук, татко учениці 5-А класу Пруднікової Тоні;
Математично-технічних дисциплін – І ванова Антоніна Анатоліївна, старший викладач Державного українського університету інфраструктури та транспорту імені Петра Сагайдачного, мама учениці 10 класу Іванової Жені;
Комп’ютерних дисциплін – Макаренко Олег Володимирович, Директор дирекції фізичного захисту ядерних установок та матеріалів та спеціальної технологічної безпеки, батько Макаренко Таїсії, учениці 5-А класу та Макаренка Кості, учня 8-А класу.
Суспільно-гуманітарних дисциплін – Ступка Остап Богданович, актор театру і кіно, народний артист України, батько учня 5-А класу Ступки Богдана.
Педагогіку та психологію, образотворче мистецтво – Толкачова Олена Іллівна, художниця, член Спілки Художників України, а також мама учня 10 класу Шлагова Вови.
Призерів наукових конкурсів на пошукових проектів нагороджували:
Науковий проект МАН України – Пастушенко Дмитро Олександрович, керівник відділу розвитку мережі мовлення каналів «1+1 Медіа», батько учня 10 класу Пастушенка Олексія;
Суспільно-гуманітарних конкурсів – Строганова Ганна Миколаївна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри методики викладання української мови і літератури Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова, мама учениці 9-А класу Строганової Анастасії. Знавцям іноземної мови вручила нагороди Гопкало Оксана Іванівна, педагог, журналіст, творча людина, керівник шкільного гуртка «Говоримо англійською», мама учня 5-А класу Греська Джозефа.
Спортсменів у різних номінаціях нагороджували: Панасенко Володимир Вячеславович, майстер спорту міжнародного класу з велоспорту, кандидат в майстри спорту з плавання, батько учнів 5-а і 9-а класів Панасенка Саші і Панасенка Вови; Супругов Геннадій Єгорович, майстер спорту з гірськолижного спорту, дідусь учнів 8-б і 6-а класів Зарудних Каті та Євгенія, Богданова Тетяна Ігорівна, кандидат в майстри спорту по волейболу, мама учня 2-б класу Боренка Нікіти.
Левченко Вікторії Павлівні, генеральному продюсеру телеканалу ТЕТ, мамі учня 1-б класу Левченко Андрія дісталась найпочесніша місія – нагородити хореографічний колектив «Асорті» – переможців Міжнародного хореографічного фестивалю.
Гідну нагороду – Подяку від адміністрації школи – отримали і педагоги за професіоналізм та самовіддану роботу з творчою обдарованою молоддю.
Урочисте дійство супроводжувалося вітальними концертними композиціями. Свято закінчилося емоційним виконанням ліричної пісні Лисенко Ульяною та побажаннями від ведучих заходу нових творчих звершень, наукових досягнень і перемог. А співпраця, дружня підтримка батьків та вчителів допоможе дітям в майбутньому ставити нові цілі й реалізовувати їх!