Школа №91
спеціалізована школа І-ІІІ ст. №91 з поглибленим вивченням інформатики Шевченківського району м. Києва

Про підготовку та проведення «Дня цивільного захисту»

НАКАЗ

02.04.2018                                                                                                                                   №64

Про підготовку та проведення

«Дня цивільного захисту»

в СШ № 91

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 23.02.2018 № 186 «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту Міністерства освіти і науки на 2018 рік», розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 13.02.2018 № 224 «Про затвердження Плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми міста Києва єдиної державної системи цивільного захисту на 2018 рік», наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 20.03.2018 № 237 «Про підготовку та проведення Дня цивільного захисту та Тижня дитини в закладах освіти міста Києва», відповідно до наказу Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації від 02.04.2018 № 121 «Про підготовку та проведення «Дня цивільного захисту та Тижня дитини в закладах освіти міста Києва» та з метою практичної перевірки рівня всебічної підготовки об’єктів галузі освіти з цивільного захисту

Н А К А З У Ю:

1. Провести «День цивільного захисту» в навчальному закладі 12 квітня 2018 року.
  2. Начальнику штабу цивільного захисту – заступнику директора з навчально-виховної роботи Шеметилло В.О.:

2.1 При плануванні заходів головним завданням проведення «Дня цивільного захисту» визначити практичну перевірку готовності навчальних закладів до ефективних заходів щодо захисту учасників навчально-виховного процесу й працівників галузі в разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру, можливих терористичних актів, організованого переведення системи роботи із мирного часу у воєнний стан. Особливу увагу при проведенні заходів звернути на формування у дітей відчуття особистої та колективної безпеки,  дотримання правил безпечної поведінки.

2.2 При навчальному закладі створити штаб з організації й проведення « Дня цивільного захисту» у складі:

Начальник штабу:

заступник директора з навчально-виховної роботи    –  Шеметилло В.О.;

заступник  – заступник директора з виховної роботи    Мотишина І.М. ;

члени штабу:

учитель з предмету «Захист Вітчизни» Шевченко С.В.;

учитель фізичної культури Бордюгова Н.В.;

2.3 До участі в Дні цивільного захисту навчального закладу залучити усіх працівників та учнів.

1. Начальнику штабу цивільного захисту навчального закладу Шеметилло В.О. подати до управління освіти:
  • Графік проведення «Дня цивільного захисту» до 05.04.2018 року на електронну адресу vitamak@ukr.net.;

3.2 Звіт-доповідь про підсумки проведення у навчальних закладах «Дня цивільного захисту» до 21.05.2018 року на електронну адресу vitamak@ukr.net.

1. Класним керівникам у період до 12 квітня 2018 року ознайомити учнів із правилами безпеки під час проведення «Дня цивільного захисту».
  2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Шеметилло В.О.

Директор                               Т. Крик