У спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням інформатики Шевченківського району міста Києва учні проявляють різнобічні таланти. Яскравою ілюстрацією до цього твердження є діяльність учасників гуртка образотворчого мистецтва «Мальви» під керівництвом Філіпченко Надії Сергіївни.

В рамках районного освітнього проекту «Мистецька зима» юні митці під керівництвом Надії Сергіївни та запрошеної нею художника-дизайнера Вікторії Ярцевої створили величезну кількість тематичних ексклюзивних авторських робіт. Серед них різножанрові картини, підсвічники, магніти, ялинкові прикраси, кульки та багато іншого. Також вражає неймовірна кількість технік, які діти опановують, відвідуючи гурток. Серед них: ліплення. Монотипія, граттаж, декоративний розпис, розпис по склу та кераміці. Аплікація, каліграфія, китайський живопис, вітраж, колажі, графіка, крапкова графіка, оригамі, кірігамі, гофротрубочки, скрапбукінг, орнамент, ниткова графіка, малюнок пальцями та долонями, арт-терапія, ассамбляж, силуетне та симетричне вирізування, макет, акварель по сухому та вологому, алла-прима тощо.

Подібні заняття розвивають у дітей почуття естетичного та прекрасного, дозволяють розширити кругозір, сприяють розвитку посидючості, дозволяють виховувати силу характеру і здатність доводити початі справи до кінця.