6 жовтня учні 9-б та 10 класу відвідали Державний музей авіації України (Жуляни), який є наймолодшим і, в той же час, найбільшим історіко-технічнім музеєм країни. Він був створений в 2003 році, увінчавши своїм відкриттям найбільшу дату – 100-ліття світової авіації. Музей розмістився на території колишньої учбово-авіаційної бази (УАТБ) КІІЦА (нині НАУ), а приписані до неї літаки стали ядром його колекції.

Почавшись всього з 30 бортів, сьогодні Жуляни володіють експозицією вже в майже 70 літаків і вертольотів. За кількістю дослідних і одиничних бортів музей є другим за величиною колекції в СНД. У Жулянах можна побачити перший дослідний Іл-86, другий дослідний/перший серійний Іл-18, перший серійний Ту-104, передсерійний Ту-134, а також Ту-22М0 з дослідної серії та інші. Особливого колориту відвідинам музею додає близьке сусідство діючого аеропорту «Київ» (Жуляни), злітно-посадкова смуга якого проходить в 100 метрах за прозорим парканом. Звідси зліт і посадка літаків справили на учнів незабутнє враження.