7 жовтня учні 5-9-х класів спеціалізованої школи № 91 відвідали «Парк Київська Русь», що знаходиться у с. Копачів Обухівського району Київської області.

Поринувши в неповторну атмосферу часів Київської Русі, діти дізналися про виникнення та утворення стародавньої держави, про устрій життя східних слов’ян. Особливу зацікавленість викликала експозиція облогової техніки війська Київської Русі. Учні дізналися, що ці великі щити на колесах використовували як для захисту від нападників, так і для штурму укріплень ворогів.

Школярі  мали можливість не тільки побачити яскраві театралізовані постановки і захоплюючі виступи кінного театру, а й могли стати учасниками слов’янських ігор та конкурсів. У Древньому Києві вони перенеслись у минуле: стріляли з луків, насолодилися атмосферою Середньовіччя.

Всі отримали величезне задоволення від екскурсії,  під час якої змогли ознайомитися з архітектурою і культурою Києва V-XIII століть та гарно відпочити!