26 травня 2017 року пролунав останній дзвоник у СШ № 91, який сповістив про закінчення 2016-2017 навчального року.

Останній дзвоник – це свято,  у якому переплелись радість і смуток, спогади і мрії, дитинство і юність. Вже традиційно , це свято зібрало разом нашу дружну родину: учнів, учителів, батьків.

Звичайно, в адресу одинадцятикласників звучали побажання від першої вчительки, класного керівника, інших вчителів та батьків. Привітали випускників і  головний бухгалтер управління освіти  Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Кушнерик Ю.М. та директор школи Крик Т.М.

Були і сльози, і жарти, привітання і  подарунки, зроблені власними руками  першокласників.

Традиційно, одинадцятикласники разом із класним керівником випустили в небо кольорові кульки із побажаннями на майбутнє.

Випускний – пам’ятна подія в житті кожного з Вас. Залишаючи стіни навчального закладу, Ви вступаєте  в нове життя. Нехай майбутнє кожного з випускників 2017 буде світлим, а плани – грандіозними. Нехай все, що побажали, збудеться, а люди, які сказали теплі слова, не забудуться.

Один коментар до “Свято останнього дзвоника”
  1. Очень красиво!!! Счастливой им дороги во взрослой жизни! Только где Ирина Эдуардовна, вела их с 5 класса?