Шановні колеги!

Запрошуємо Вас узяти участь у засіданні педагогічної ради на тему:

«Нові технології виховання як основний чинник стабільного процесу формування й прийняття учнями гуманістичних цінностей та зразків громадянської поведінки»

Форма проведення:            відкритий мікрофон

Час і місце проведення:        11 квітня 2017 року

15:00, актова зала

Регламент: доповідачу – до 20 хв.

виступи – до 10 хв.

інформації – до 3 хв.

Хід засідання педради

Протокольна частина

Порядок денний:

І. Про реалізацію проекту рішення педагогічної ради від 12.01.2017  р.

Яременко А. О. – секретар педагогічної ради

ІІ. Нові технології виховання як основний чинник стабільного процесу формування й прийняття учнями гуманістичних цінностей та зразків громадянської поведінки.

Шеметилло В. О. – заступник директора з навчально-виховної роботи

Обговорення доповіді

1. Виховна година –одна з найпоширеніших форм організації роботи з дітьми.

Донець Т. М.  – учитель математики, інформатики, класний керівник 6-А класу.

1. Інтерактивні виховні технології – шлях до формування творчої особистості учня.

Нефьодова О. С. – класовод 3-А класу

1. Екскурсійна діяльність як один із вагомих напрямків позакласної діяльності, спрямований на виховання гармонійної особистості.

Атаєва І. А. – учитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії, класний керівник  7 – Б класу

1. Залучення родин до спільних занять фізкультурою та спортом – запорука зміцнення взаємовідносин учнівських та батьківських колективів школи.

Лобас Н. Г. – учитель фізичної культури, керівник гуртка з плавання

IІІ. Проект рішення.

ІV. Різне.

1. 1. Інформація про порядок закінчення 2016 – 2017 навчального року та проведення державної підсумкової атестації з української мови, математики (історії) у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

(Інформація заступника директора з НВР Онофрійчук Н. С.)

1. 2. Про затвердження кандидатур претендентів на Золоту та Срібну медалі «За високі досягнення у навчанні» учнів 11-х класів та претендентів на свідоцтво з відзнакою учнів 9-го класу.

(Інформація заступника директора з навчально-виховної роботи – Онофрійчук Н. С.)

1. 3. Розгляд питання щодо затвердження завдань ДПА для учнів 4-х, 9-го, 11-х класів.

1. 4. Про допуск учнів 4-х класів до ДПА (виступ класних керівників, заступника директора з НВР – Онофрійчук Н. С.)