Під час весняних  канікул учні 6-А, 7-А, 7-Б, 8-А, 9  класів відвідали м. Ужгород та м. Мукачево з дводенною екскурсією.

Замки Закарпаття колись будувалися як фортеці-стражники цієї землі.

Школярі побували в Невицькому замку; Мукачівському замку «Паланок», де відреставрована фортеця, в якій діє історичний музей та картинна галерея; палаці графів Шенборнов, який вражає своєю гармонійністю та витонченістю; замку “Сент-Міклош”. Також учні  завітали в культову корчму “Деца у нотаря”.

Вразила пішохідна екскурсія до Ужгородського замку та в Закарпатський музей народної архітектури та побуту (скансен); діти милувалися Греко-католицьким собором; прогулялись по набережній Ужгорода, яка є найдовшою в Європі липовою алеєю.

Хоча масове цвітіння сакур на Закарпатті припадає на другу половину квітня, школярам пощастило побачити перші квіти цієї японської декоративної вишні.

Весняні канікули пройшли цікаво та насичено!