18 березня учні 5-Б, 6-А, 7-А, 7-Б, 8-А, 9 та 11 класів відвідали Житомирський музей космонавтики імені С.П. Корольова та меморіальний будинок-музей, де народився всесвітньо відомий учений. Під час екскурсії діти дізналися багато цікавих фактів із життя науковця, який створив перший космічний корабель, та завдяки якому розпочалася нова ера в історії людства – підкорення космосу.
Також побували в Музеї коштовного та декоративного каміння України у м. Хорошів (Воладрськ-Волинський), де зібрані унікальні зразки українських самоцвітів, що були знайдені на території Волинських пегматитових полів. Унікальна краса та гігантські розміри кристалів, а також цікава розповідь екскурсовода нікого не залишили байдужими. А зала ювелірних виробів з коштовними мінералами викликала захоплення в учнів.
Школярі залишилися задоволені екскурсією, гарний настрій не зіпсував навіть дощ.