18 листопада 2016 року відсвяткувала свій 80-тирічний ювілей 91 школа.  Урочистості розпочалися зранку: учні школи отримали святкові пироги та цукерки.

А о 15.00 в актовій залі відбувся святковий концерт. Іменинницю вітали представники: Шевченківської районної в місті  державної адміністрації (керівник апарату Царан В. П.), управління освіти (головний спеціаліст Реслер А. О.), вузів-партнерів (НПУ ім.. М. П. Драгоманова, НУХТ, НАУ, КПУКіМ), Київської спілки ветеранів Афганістану, видатні випускники школи, директори навчальних закладів столиці, які розпочинали свій трудовий шлях у стінах школи (Сташевська І. С., гімназія біотехнологій №177, Земляна Г. І., авіаційний ліцей НАУ, Харитонова Л. О., ліцей № 38, Баталова О. Л., екс-директор Баталова В. Д., гімназія №153).

На 80-річницю завітала до навчального закладу делегація спеціалізованої школи № 1 з поглибленим вивченням англійської мови  з м. Івано-Франківська на чолі з директором Мургою Л. І.

Атмосферу свята створював джаз-бенд, відео-зал «Невигадані історії», кав’ярня, виступ родини Ступки (Остапа, Дмитра, Богдана), ансамблю «Мальви» НПУ ім. М. П. Драгоманова.

Кульковий бум, вітальні листівки, іменинний торт, гімн школи – доказ любові та шанування рідній школі, вчителям, учням та батькам.

Многая літа, рідна домівко!

2 коментар до “Наша школа – наш дім!”
  1. Я окончил 91-ю школу (мужскую!) в 1950 году. Приятно было рассматривать фотографии и узнавать коридоры и площадки перед школой. Моих соучеников уже нет в Киеве (иных уж нет, а те – далече, в Кобленце (Германия) и Квебеке (Канада)). Но школу мы помним, как счастливое время.

2. Я окончила школу в 1983. Смотрю на фотографии школы с нежной ностальгией. Приятно видеть своих одноклассников, которые стали учителями этой же школы .