09 квітня 2016 року учні спеціалізованої школи № 91 відвідали місто Чернігів,  історичний центр Лівобережної України, одне з найбільших  міст Київської Русі.

Екскурсія розпочалась із знайомства із Спасо – Преображенським собором, найдавнішим християнським храмом на території України, де поховано Ігоря Святославовича, героя «Слова о полку Ігоровім». Діти із захопленням роздивлялись інтер’єр собору , в якому збереглися фрагменти давньоруських фресок та чудовий іконостас XVIII ст.

Відвідування паркової зони та Дитинцю (оборонного валу) дало учням змогу не тільки «підкорити» гармати та посидіти поряд з Т. Шевченко, а й погодувати білок.

Спокій та умиротворіння  панували в найдавніших святинях Чернігова: Ільїнському монастирі та Антонієвих печерах.

А для того, щоб побувати на монументальній колокольні Троїцько – Ільїнського монастиря висотою 58 м екскурсантам потрібно було подолати 195 сходинок. Нагородою став чудовий краєвид та панорама міста Чернігова.

Завершилась екскурсійна програма відвідуванням літературно – меморіального музею М. Коцюбинського.

Трохи втомлені , але сповнені вражень, з гарним настроєм діти вирушили додому.