Крок за кроком до здоровя

27 листопада 2013 року у СШ № 91, в рамках Міжнародного дня боротьби зі СНІДом, відбулася інтелектуальна гра «Крок за кроком до здоровя», в якій взяли участь учні 6-А та 7-А класів. У межах цього турніру відбулося формування свідомого ставлення до здоровя. Гра проходила у три етапи, після яких були оголошені результати та визначені переможці. Усі команди отримали грамоти та подарунки.

Наші спортсмени

01 жовтня 2013 року, в рамках Олімпійського тижня, у СШ № 91 відбулась урочиста лінійка 5-11 класів. Директор Т.Крик разом із вчителем фізичного виховання Бордюговою Н.В. нагородили юних спортсменів-переможців у змаганнях з футболу, волейболу та легкої атлетики грамотами і пам’ятними призами. Вітаємо та бажаємо перемог у майбутньому!

Черлідінг

28 листопада 2012 року шкільна команда у складі учнів 5 і 7 класів прийняла участь у Кубку з черліденгу.

Олімпійське лелеченя

27 листопада 2012 року на базі школи № 106 учні спеціалізованої школи № 91 прийняли участь у спортивних змаганнях «Олімпійське лелеченя».

Фотозвіт.

800×600

Normal 0 21 false false false UK X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

Тато, мама, я – спортивна сімя

28 лютого 2013 року у спеціалізованій школі № 91 було влаштоване спортивне свято «Тато, мама, я – спортивна сімя». Команди «Спритні» 1-А класу та «Блискавка» 1-Б класу показали свою зібраність, витривалість, бажання досягати спортивних висот. Це свято спорту, здоровя та родини, яке залишиться надовго у дитячій памяті. У запеклій боротьбі перше місце виборола команда 1-А класу «Спритні».

Вітаємо усіх учасників та бажаємо подальших перемог.

Молодь обирає здоров’я

17 лютого 2012 року на базі СШ № 61 було проведено районний етап V-го Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я», у якому наша команда «У здоровому тілі – дух здоровий» (7 клас), прийняла участь у трьох номінаціях та посіла почесні призові місця!

1) конкурс плакатів – І місце;

2) конкурс фотографій – І місце;

3) конкурс літературно-музичної міні-композиції – ІІ місце.

Бажаємо подальших перемог юним талантам!

56 березня 2013 року на базі СШ № 57 Шевченківського району учні 6-8 класів СШ 91 взяли активну участь у змаганнях з баскетболу.

Изображение - savepic.org — сервис хранения изображений Изображение - savepic.org — сервис хранения изображений

Молодь обирає здоров’я

1) конкурс плакатів – І місце;

2) конкурс фотографій – І місце;

3) конкурс літературно-музичної міні-композиції – ІІ місце.

Бажаємо подальших перемог юним талантам!

Тиждень естетичного та фізичного виховання

02.04.2012р. розпочався тиждень естетичного та фізичного виховання.

У рамках цього тижня 05.04.2012р. відбувся концерт учнів Київської дитячої школи мистецтв №2 ім. М.І. Вериківського під назвою: «Чи знаєш ти музичні інструменти?». Учні 1-5 класів  з великою цікавістю слухали виступи своїх одноліток, серед яких були і їх однокласники, відгадували музичні загадки, знайомились з музичними інструментами.

А 10.04 2012р. до школи завітали учні цієї ж школи, що займаються на вокально- хоровому відділенні та співають в хорі «Дорадо». Нещодавно юні виконавці здобули перемогу в міському конкурсі серед дитячих хорових колективів. Виступ хору  наші учні зустрічали бурхливими оплесками та криками : «Браво!»

Курити – це не модно

20 квітня 2012 року на базі СШ № 91 проводився інтерактивний урок з елементами тренінгу «Курити – це не модно» із залученням представників інституту ритмології ІрлЕМ, професійних спортсменів та представників ЗМІ.

Захід проводили:

–         Савіна Олена Владиславівна ( ритмолог інституту ІрлЕМ);

–         Обертас Альбіна Володимирівна (ритмолог інституту ІрлЕМ);

–         Олександр Караульщук (професійний хокеїст ХК «Беркут»);

–         Андрій Головко (заступник директора ХК «Беркут»).

У заході взяли участь учні 7-х, 8-х та 10-х класів школи.