15 грудня   Хто ти першокласнику?Який ти,любий друже?Що вже умієш,,чого ще б хотів навчитися?

У школі в цей день відбувалося неймовірне свято -«100 днів у школі»

Учні 1-А та 1-Б класів разом зі своїми наставниками: Колесник В.М.,Вороновою В.О.,батьківською,учнівською та педагогічною громадою про свої досягнення за 100 днів у школі. Пісні, яскраві танці, щирі зізнання у відданості школі, любові до своїх учителів, уміння товаришувати, бути чемними, швидко читати та рахувати – ось що продемонстрували первачки. Тому по праву заслужили бути гідними членами великої шкільної родини навчального закладу №91.

У кожного на грудях з’явився значокемблема школи та стрічка «Першокласники».Їх традиційно вручили малечі 11-класники.Загасили свічки на іменному торті – так народилася шкільні родини 1-А та 1-Б класів. Зі святом.

5)Найяскравішою подією місяця є поїздка до Святого Миколая на Коломию.