До 22-ої річниці виводу військ з Афганістану.

Учні відвідали виставку-експозицію районного Союзу ветеранів Афганістану «Території честі». Привітали учасників бойових дій-екскурсоводів: голову Союзу ветеранів Афганістану Шевченківського р-ну м. Києва Денисова О.В., члена СВА Іванова Д.Ф., 1-го заступника голови міського СВА Дерев’янка А.В. поетичним словом «Караван пам’яті» та квітами.

Традиційно в День річниці виводу військ з Афганістану відвідали шкільний музей бойової слави 40-ї Армії «Дороги, опалені війною» воїниінтернаціоналісти. Щира розмова, спогади, екскурсія залами музею, привітанняатмосфера, яка панувала в музеї.

У рамках тижня світової літератури та російської мови з 14.02.2011 до 18.02.2011рр. пройшли заходи з метою залучення учнів до книги, формування розвиненого читача, сприяння вихованню естетичних смаків школярів, зацікавлення їх багатогранним світом культури та літератури, мов різних народів.

14.02.2011р. – усний літературний журнал «Сторінками світової літератури» – 9 – 10 класи.

15.02.2011р. – диспут «Роль світової літератури у формуванні духовності людини» – 9 – 10 класи.

16.02.2011р. – КВК знавців російської мови «Счастливый случай» – 6 клас.

16.02.2011р. – вікторина «Літературними стежками творів Джанні Родарі (до 90 –річчя з Дня народження), Джозефа Редьярда Кіплінга (до 145 річниці Дня народження)» – 5-7 класи.

17.02.2011р. – Вистава за оповіданням А.П. Чехова «1001 пристрасть» репрезентована студентами факультету акторської майстерності Київського міжнародного університету під керівництвом заслуженої артистки України Л.Д. Лимар.

Готується до випуску збірка творчих доробок юних аматорів слова «Проби пера»

Активним учасникам було оголошено подяку.