Рік за роком дружня шкільна родина спеціалізованої школи №91 Шевченківського району м. Києва приймає в свої обійми гостей з різних міст та країн. Коли серця сповнені новими ідеями та бажаннями їх проявити, учні просто не можуть застигнути у плині часу. 23 листопада учнівське самоврядування на чолі з президентом СШ№91 Крухмальовим Єгором з нетерпінням чекали прибуття гостей. Адже мали відбутися дві урочисті події: зустріч наших партнерів з СШ№1 м. Івано-Франківська, що завітали до Києва з нагоди районної конференції шкіл-партнерів України з питань партнерства в освіті , яка відбулась на базі СШ№172, та прем’єра спектаклю «Наймичка» І. Карпенко-Карого, який підготували учні шкільної аматорської студії «Шанс» в рамках проведення фестивалю-огляду шкільних дитячих колективів, присвяченого 200-річчю від дня народження А.Чехова. Серед шановних гостей були: Тодосова Галина Іванівна- провідний спеціаліст ГУОН, члени журі огляду театральних колективів: Овчіннікова Наталія Олексіївна – завідуюча відділом ЦТ дітей та юнацтва «Шевченківець», Стержинська-Ростамашвілі Світлана Владиленівна – завідуюча організаційно-масовим відділом БДТ, Олександр Вікторович Бондаренко – народний артист України, лауреат державної премії України, а також Івано-Франківці: Мурга Любов Іванівна – директор СШ№ 1, Грибович Тетяна Миколаївна – керівник ансамблю «Зірка мрії», Апосталюк Олена Веніамінівна – керівник ансамблю танцю «Ельф», Самохід Ірина Монідівна – заступник директора по виховній роботі; отець Ігор з Михайлівського Золотоверхого собору, представники шкільного самоврядування в м. Києві та ін. В ролі привітних господарів були керівники театральної студії «Шанс» Зимовський Дмитро Станіславович та Шинкаренко Людмила Василівна, учні, батьки та педагогічний колектив СШ№91 на чолі з директором Тамарою Михайлівною Крик. Через мить увага була зосереджена на сцені, де спочатку наші актори перевтілились у героїв твору «Наймичка» за Карпенком-Карим, а потім танцювальні колективи «Ельф» і «Зірка мрії» з Івано-Франківська закружляли у вирі танцю…Овації, галас і щиросердечне «Браво» значило лише одне – все вдалося.